Młoszowa, dom w stanie surowym otwartym+mieszkanie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
297 000 PLN, Pow. 160 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
160 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Trzebinia
Rok budowy:
2000
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
DM2223329
Powierzchnia działki:
825 m2
Cena za m2:
1856.25 PLN
Przedstawiam na sprzedaż dość niecodzienną ofertę. Mowa tutaj o domu w stanie surowym otwartym, oraz budynku gospodarczym przerobionym na mieszkanie. Całość mieści się w miejscowości Młoszowa obok Trzebini.

Budowa domu rozpoczęta w 2000 roku niestety nie doczekała się finalizacji. Natomiast w 2018 roku wydano nowe pozwolenie na budowę, które do dnia dzisiejszego jest ważne. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi ok 78 m2, natomiast cały budynek jest podpiwniczony, gdzie piwnice można wykorzystać na dodatkowe pomieszczenia mieszkalne.

Budynek gospodarczy został zaadoptowany na cele mieszkalne, posiada normalną kuchnię i łazienkę z prysznicem. Całość posiada ok 29 m2.

Działka posiada powierzchnię 8 arów i jest na planie prostokąta. Dojazd drogą wewnętrzną. Przez drogę wewnętrzną przebiegają takie media jak prąd, woda i kanalizacja, gaz natomiast jest w drodze asfaltowej.

Lepsze zdjęcia niebawem.

Zapraszam do kontaktu przede wszystkim telefonicznego, gdyż maile i wiadomości z portalu giną często w spamie.


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Marcin Domin lic 16314
POLECAM SERDECZNIE I ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA

BIURO NIERUCHOMOŚCI DM2
MARCIN DOMIN
LIC. 16314
500 696 697
w razie pytań jestem do dyspozycji
od poniedziałku do soboty od 9 do 20


Nasze Biuro jest członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON), co gwarantuje jakość naszych usług na najwyższym poziomie.
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje zamieszczane przez nas w ofertach uzyskane są od właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.
Nieprawidłowy adres E-mail