Jaworzno, 11 Listopada

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 40 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Jaworzno , 11 Listopada
  • Rok budowy : 1980
  • Piętro: 0 na 0
  • Numer oferty : DM2522173
  • Powierzchnia działki : 80 m2
  • Cena za m2 : 37.50 PLN

Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę lokalu użytkowego stanowiącego samodzielny budynek, usytuowanego w Jaworznie przy ulicy 11 Listopada.

LOKALIZACJA
Lokal znajduje się na osiedlu Podwale, tuż przy skrzyżowaniu ulicy 11 Listopada i Grunwaldzkiej. Dużym atutem jest znajdujący się po przeciwległej stronie drogi duży ogólnodostępny parking dla potencjalnych klientów. Usytuowanie lokalu praktycznie przy samej drodze daje duże możliwości odnośnie reklamy.

LOKAL
Został on generalnie wyremontowany przez poprzedniego najemcę i przystosowany do prowadzenie salonu aparatów słuchowych. Pon wyprowadzce lokal w większości nadaje się do remontu, ale przez to daje większe możliwości aranżacyjne.

Wszędzie na podłogach znajdziemy płytki, na ścianach gładzie. Szczególną uwagę należy zwrócić na w pełni wyremontowaną łazienkę z możliwą do zamontowania kabiną prysznicową, oraz osobną toaletą.

Lokal składa się z dużego pomieszczenia powstałego z połączenia holu z gabinetem, dodatkowego gabinetu, pokoju socjalnego, oraz wspomnianej wcześniej łazienki oraz wc.

Zdjęcia przedstawiają stan sprzed obecnego najemcy i różnią się od stanu obecnego, dlatego tym bardziej zapraszam do osobistej wizyty.

MEDIA
Do budynku doprowadzono i podpięto energię elektryczną, c.o. miejskie, ciepłą i zimną wodę.

DZIAŁKA
Dużym atutem niniejszej oferty jest fakt, że lokal posadowiony jest na działce o powierzchni ok 80 m2, która jest wynajmowana wraz z budynkiem.

CENA
Proponowana cena wynajmu za wyżej wymienioną nieruchomość została ustalona na poziomie 1.500 zł, do tego płatne osobno media.


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Marcin Domin lic 16314
POLECAM SERDECZNIE I ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA

BIURO NIERUCHOMOŚCI DM2
MARCIN DOMIN
LIC. 16314
500 696 697
w razie pytań jestem do dyspozycji
od poniedziałku do soboty od 9 do 20


Nasze Biuro jest członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON), co gwarantuje jakość naszych usług na najwyższym poziomie.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje zamieszczane przez nas w ofertach uzyskane są od właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.