Kraków, Chmielna

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 32 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Kraków Kurdwanów , Chmielna
  • Rok budowy : 2019
  • Piętro: 2 na 3
  • Numer oferty : DM2107968
  • Cena za m2 : 8406.25 PLN

zbdsgvdxc

Nowe mieszkanie pod klucz 32m2, Kraków, Kurdwanów, ul. Chmielna - taniej niż u dewelopera!!!

Przedmiotem sprzedaży jest nowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 na osiedlu budowanym przez "Miastologia" przy ul. Chmielnej na os. Kurdwanów. Mieszkanie będzie do oddania najpóźniej w IV kwartale 2019 r.
Cena zawiera wykończenie pod klucz - czyli ściany pomalowane na biało, do wyboru trzy rodzaje podłóg drewnianych, 3 rodzaje płytek w łazience, drzwi wewnętrzne do wyboru 3 kolory, a także meble kuchenne IKEA (do wyboru 7 frontów kuchni), blat roboczy, zlew z baterią, płytki ścienne oraz sprzęt AGD (płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, wbudowany okap), oświetlenie podszafkowe.
W łazience wanna, toaleta i umywalka, grzejnik ręcznikowy podpięty do instalacji grzewczej dodatkowo wyposażony w grzałkę elektryczną.
Wyżej wymienione elementy są zaznaczone na żółto na zdjęciu z wymiarami mieszkania. Mieszkanie posiada balkon z wejściem z salonu.
W dzisiejszych czasach gdzie ciężko znaleźć ekipę do wykończenia to wielki plus odebrać mieszkanie gotowe do wejścia i tylko wstawić meble. Budowa się już rozpoczęła - realizuje ją firma CFE.

Dodatkowo w tej cenie jest komórka lokatorska tj. 2 szafy gł. 50cm, szer. 90cm, wys. 200cm oraz zamykane miejsce rowerowe. Osobno można dokupić garaż.

Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne a przede wszystkim nie płaci się za zbędne korytarze. Doskonałe na start w nowe życie lub pod inwestycje. Lokalizacja również jest bardzo dobra - blisko do pętli tramwajowej, sklepów, szkoły, basenu a także wypadu za miasto.

Mieszkanie mieści się w bloku trzypiętrowym - segment G na drugim piętrze w narożniku południowo-zachodnim budynku - balkon na stronę południową. Lub drugie takie samo mieszkanie w bloku dwupiętrowy - segment B na drugim piętrze w narożniku płn-zachodnim budynku - balkon na stronę zachodnią. Zdjęcia są poglądową wizualizacją mieszkania.
Więcej informacji potrzebnych udzielę przez telefon. Jest to oferta prywatna, nie ma dodatkowych prowizji. Przy cesji umowy deweloperskiej (cesja - przepisanie aktem notarialnym umowy deweloperskiej ze mnie na nowego właściciela) kwota do zapłaty to 71000zł reszta po zakończeniu budowy - rozliczenie już z deweloperem kwota 198 000zł.

Sławomir Kozłowski
tel. 668001227
mail: kozlowski.slawek@gmail.com

vvdsvcx