2 POKOJE, 50M2, PO REMONCIE, BARDZO DOBRY STANDARD

Mieszkanie na wynajem
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 50 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Jaworzno , Jana Matejki
  • Rok budowy : 1975
  • Piętro: 3 na 3
  • Numer oferty : DM2373127
  • Cena za m2 : 19 PLN

ROZKŁADOWE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE, ŚWIETNA LOKALIZACJA, BARDZO DOBRY STANDARD, OD WRZEŚNIA

Przedstawiam dziś Państwu bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w świetnym stanie i standardzie. Znajduje się ono w Jaworznie na III piętrze w bloku mieszczącym się w centrum miasta, przy ulicy Matejki naprzeciwko „Tadeusza”.

Rozkład: Lokal składa się z dwóch pokoi, przy czym jeden jest przejściowy, jasnej osobnej kuchni z miejsce na duży stół oraz łazienki.

Mieszkanie urządzone w nowocześnie i schludnie przy użyciu materiałów w bardzo dobrym standardzie, spełni wymagania każdego użytkownika.

Lokal nie posiada balkonu, lecz zamiast tego posiada prawie bezpośredni dostęp do suszarni, która mieści się na tym samym piętrze.

Lokalizacja mieszkania jest bardzo dobra z uwagi położone nieopodal wszelkiego rodzaju szkoły przedszkola, a także bardzo dobry wyjazd w każdym kierunku miasta, tych co liczą na komunikację miejską, także się nie zawiodą. Dodatkowym plusem jest również dużych sklepów jak Kaufland.

W lokalu mamy zimną wodę z sieci miejskiej tak samo jak ogrzewanie, natomiast ciepłą wodę zapewnia nam bojler.

Czynsz najmu ustalono na poziomie 950 zł.

Dodatkowe opłaty: - czynsz administracyjny, oraz prąd powinny mieścić się w granicach 500 - 600 zł w zależności od zużycia.

Wymagana kaucja w wysokości 1.500 zł.

Mieszkanie wolne od 1 września

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Marcin Domin lic 16314

POLECAM SERDECZNIE I ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA

BIURO NIERUCHOMOŚCI DM2
MARCIN DOMIN
LIC. 16314
500 696 697
w razie pytań jestem do dyspozycji
od poniedziałku do soboty od 8 do 22

Nasze Biuro jest członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON), co gwarantuje jakość naszych usług na najwyższym poziomie.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje zamieszczane przez nas w ofertach uzyskane są od właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.