Jaworzno, Szczakowska

Mieszkanie na wynajem
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 37 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Jaworzno , Szczakowska
  • Rok budowy : 1960
  • Piętro: 0 na 4
  • Numer oferty : DM2828683
  • Cena za m2 : 21.62 PLN

Proponuję Państwu do wynajęcia, przestronną kawalerkę mieszczącą się na parterze bloku, przy ulicy Szczakowska 4, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej. Lokal posiada niezależne wejście wprost z chodnika.

Mieszkanie składa się z:
- przestronnego pokoju z aneksem kuchennym, z panelami na podłodze, gdzie wstawiono nową zabudowę kuchenną, sam pokój bez problemu daje możliwość wydzielenia stref zarówno do wypoczynku jak i jedzenia;
- małej sypialni lub garderoby, w zależności od potrzeb małe oddzielne pomieszczenie możemy wykorzystać jako sypialnię, gdzie wstawimy samo łóżko, które schowane za kotarą nie będzie przeszkadzać w dziennych sprawunkach lub garderobę w której „upchniemy” wszystkie niezbędne klamoty;
- łazienki, z nowoczesną wanna, ubikacją oraz szafka z umywalką i lustrem;
- przedpokoju, gdzie jest na tyle miejsca by wstawić pojemną szafę, a także zostawić okrycia wierzchnie oraz buty.


Blok w który mieści się lokal pochodzi z lat 80, posiada IV piętra. Dodatkowo cały budynek został poddany termomodernizacji.

Dodatkowym atutem jest możliwość parkowania samochodu na ogrodzonym terenie z zamykaną na pilota bramą wjazdową całkowicie za darmo.

Lokalizacja mieszkania jest bardzo dobra z uwagi na oddalone o ok. 100 m, przystanki autobusowe, która zapewnia szybkie połączenie z prawie każdą częścią miasta, a także z miastami ościennymi. Dodatkowym plusem są położone w najbliższym sąsiedztwie duże markety jak Biedronka, Majster, Bricoman.

Czynsz najmu czyli tzw odstępne ustalono na poziomie 800 zł, dodatkowo płatny czynsz administracyjny ok. 350 zł (w jego skład wchodzi ogrzewanie, ciepła i zimna woda, wywóz śmieci itp.), dodatkowo płatny jest tylko prąd płacony według zużycia.

Całość comiesięcznych opłat nie powinna przekroczyć 1.250 zł.

Wymagana wpłata kaucji w kwocie 1.250 zł.

Mieszkanie wolne od 1 maja

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Marcin Domin lic 16314

POLECAM SERDECZNIE I ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA

BIURO NIERUCHOMOŚCI DM2
MARCIN DOMIN
LIC. 16314
500 696 697
w razie pytań jestem do dyspozycji
od poniedziałku do soboty od 9 do 20

Nasze Biuro jest członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON), co gwarantuje jakość naszych usług na najwyższym poziomie.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje zamieszczane przez nas w ofertach uzyskane są od właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.