Jaworzno, Grunwaldzka

Mieszkanie na wynajem
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 80 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Jaworzno , Grunwaldzka
  • Rok budowy : 1940
  • Piętro: 2 na 2
  • Numer oferty : DM2749091
  • Cena za m2 : 12.50 PLN

Pragnę Państwu zaprezentować duże (80 m2), 3 pokojowe mieszkanie przeznaczone na wynajem. Znajduje się ono na 2 piętrze kamienicy, w której niegdyś mieściło się kino ZŁOCIEŃ.

Lokal składa się z 3 pokoi (połączone w jednej linii tzw. amfilada), kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Wszystkie pomieszczenia są bardzo przestronne, oraz jasne.

Ze środkowego pokoju można wyjść na sporych rozmiarów balkon, z którego widok rozciąga się na Galenę.

Dodatkowo jest możliwość korzystania w sposób ograniczony (ze względu na bezpieczeństwo ) z dużego tarasu , oraz ewentualnie dostęp do piwnicy.

Okna we wszystkich pomieszczeniach zostały wymienione na plastikowe. Ogrzewanie jak i ciepła woda dostarczana jest przy użyciu oszczędnego dwufunkcyjnego pieca gazowego.

Kamienica , w której znajduje się mieszkanie jest dwu - piętrowa. Zbudowana jest ona z cegły i pochodzi z lat 30tych , xix wieku. Okna lokalu w większości pomieszczeń wychodzą na południe, dzięki czemu w mieszkaniu jest jasno i słonecznie. Przed bolkiem znajduje się przyuliczny parking.

Kwota najmu to 1.000zł + wywóz odpadów 33 zł, woda ok. 100 zł oraz prąd i gaz według zużycia. Koszt prądu i gazu z racji ogrzewania i podgrzewania wody jest spory, gdyż wynosi w granicach 400 zł miesięcznie w rozliczeniu rocznym. Koszt ten rekompensuje brak czynszu administracyjnego. Istnieje możliwość podłączenia Internetu.

Wymagana wpłata kaucji.

Mieszkanie wolne od zaraz.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Marcin Domin lic 16314
POLECAM SERDECZNIE I ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA
OSOBA PROWADZĄCA OFERTĘ:
Marcin Domin
LIC. 16314
500 696 697

BIURO NIERUCHOMOŚCI DM2
w razie pytań jestem do dyspozycji
od poniedziałku do soboty od 9 do 20

Nasze Biuro jest członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON), co gwarantuje jakość naszych usług na najwyższym poziomie.
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje zamieszczane przez nas w ofertach uzyskane są od właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.