Kraków, Szymona Szymonowica

Mieszkanie na wynajem
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 89 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Kraków Dębniki , Szymona Szymonowica
  • Piętro: 1 na 2
  • Numer oferty : DM2508263
  • Cena za m2 : 33.71 PLN

--- english below ---

Cały dzień siedzisz w pracy, a po jej zakończeniu marzysz, by uciec od zgiełku miasta i poczuć się prawie jak na wsi? Chcesz rano wstać i wyjść bosą stopą na własny ogródek? A może po prostu szukasz dużego mieszkania w rozsądnej cenie? Jeżeli tak to myślę, że to mieszkanie może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.


Mówimy tu o prawie 90 metrowym apartamencie w niskiej kameralnej zabudowie, na który składają się dwie sypialnie (przy czym jedna sporych rozmiarów), salon, kuchnia, część jadalna, łazienka, a nawet mała pralnia.


Na brak przestrzeni w mieszkaniu na pewno nikt nie będzie narzekał, a nawet gdyby spróbował, to do dyspozycji dostaje sporych rozmiarów taras, oraz prywatny ogródek.


Na wyposażeniu pozostają wszystkie meble i urządzenia widoczne na zdjęciach. Oczywiście mamy tu zmywarkę, płytę indukcyjną, mikrofalówkę, piekarnik, a nawet pralko-suszarkę. Jest też oczywiście duży telewizor LCD niestety nie widoczny na zdjęciach.

Ogrzewanie jak i ciepłą wodę obsługuje piec dwufunkcyjny gazowy. A gdyby słońce za bardzo dokazywało, to w salonie, oraz jednej z sypialni znajdziemy klimatyzację.

Nie można też nie wspomnieć o dwóch dedykowanych miejscach postojowych. Co prawda są one pod gołym niebem, lecz i tak dzięki nim nie musimy się martwić, że będziemy krążyć w ich poszukiwaniu, gdyż oba są pod samymi drzwiami.


Koszty:

Czynsz najmu wynosi 3.000 zł, osobno płatny jest czynsz administracyjny ok. 420 zł oraz media (prąd, woda, gaz).


---english version---
Yes we speak English +48 500 696 697

An apartment for rent.

Very nice, high-standard apartment with garden, and big terrace. Located at suburbs of Cracow, but very close to lot of Corporation like Motorola, Shell or Nokia.

Appartment of nearly 90 squar meters consists of a living room (with table for a dinner), which has access to the terrace, and garden, kitchen, two bedrooms (one is very big with lot of wardrobe), a large hall, bathroom, and small washingroom.

A big advantage is the air conditioning in the living room, and one bedroom, and the assigned parking space.

The interiors of the apartment have been arranged to meet the needs of everyone who appreciates comfort, originality and high standard. We have all necessary equipment like dishwasher, microwave, oven, and even washer-dryer.

Most of windows, are oriented on south which makes this appartment very bright.

Just come and check it for yourself.

Rent is set at 3.000 zł per month, You need to pay extra for: 1. administration fee apr. 420 zł, 2. water, 3. electricity, 4. gas, 5. internet.

There is also obligation to pay deposite and Real Estate Agency Fee.


Wymagana wpłata kaucji.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Marcin Domin lic 16314

POLECAM SERDECZNIE I ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA

BIURO NIERUCHOMOŚCI DM2

MARCIN DOMIN

LIC. 16314

500 696 697

w razie pytań jestem do dyspozycji

od poniedziałku do soboty od 9 do 20Nasze Biuro jest członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON), co gwarantuje jakość naszych usług na najwyższym poziomie.


Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Informacje zamieszczane przez nas w ofertach uzyskane są od właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Ogrzewanie jak i ciepłą wodę obsługuje piec dwufunkcyjny gazowy. A gdyby słońce za bardzo dokazywało, to w salonie, oraz jednej z sypialni znajdziemy klimatyzację.


 


Nie można też nie wspomnieć o dwóch dedykowanych miejscach postojowych. Co prawda są one pod gołym niebem, lecz i tak dzięki nim nie musimy się martwić, że będziemy krążyć w ich poszukiwaniu, gdyż oba są pod samymi drzwiami.