Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchów, 1pok, 35 m2

Mieszkanie na wynajem
1 300 PLN, Pow. 35 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 35 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Kraków Krowodrza , Krowoderskich Zuchów
  • Rok budowy : 2001
  • Piętro: 12 na 14
  • Numer oferty : DM2756568
  • Cena za m2 : 37.14 PLN

Chcesz zakochać się w widoku Krakowa i Tatr ?

To to mieszkanie jest dla Ciebie.

Może standard nie goni najnowszych trendów, za to widok z balkonu z XII piętra jest wart milion dolarów.

Samo mieszkanie ma ok 35 m2, składa się z oddzielnej kuchni, przedpokoju, sporego kwadratowego pokoju, oraz przestronnej łazienki z wanną i prysznicem.

Blok w który mieści się lokal pochodzi z 2001 roku. Znajduje się on wraz z drugim blokiem na ogrodzonym terenie, którego 24 godziny na dobę pilnuje ochroniarz. Jeżeli chodzi o miejsca parkingowe, to nie ma z nimi tutaj problemu, gdyż teren dookoła budynku jest ogrodzony i zabezpieczony bramą na pilota do wyłącznego użytkowania mieszkańców.


Lokalizacja mieszkania jest bardzo dobra z uwagi na oddaloną o ok. 50 m, pętle autobusowo - tramwajową, która zapewnia szybkie połączenie z prawie każdą częścią Krakowa - do rynku dojedziemy w niespełna 8 minut. Dodatkowym plusem są położone w najbliższym sąsiedztwie duże sklepy dyskontowe jak Biedronka, Tesco, Lewiatan oraz Kaufland. W pobliżu znajduje się ogrodzony plac zabaw, przychodnia specjalistyczna, a także pełna infrastruktura osiedlowa, począwszy od przedszkola, poprzez bibliotekę na szkole i placach do gry w piłkę i tenisa skończywszy. Okolica zapewnia także dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych, dzięki zlokalizowanym w jego pobliżu dwóm parkom: Parkowi Krowoderskiemu oraz Parkowi Wyspiańskiego.

Czynsz administracyjny wynosi ok. 260 zł ( w jego skład wchodzi ogrzewanie, zimna i ciepła woda, wywóz śmieci itp.), dodatkowo płatny jes tylko prąd, płacony według zużycia ok 80 zł. Istnieje możliwość podłączenia internetu.

Wymagana wpłata kaucji.

Podsumowując za śmieszną łączną kwotę ok. 1.650 zł miesięcznie można mieszkać w jednym z najlepiej skomunikowanych miejsc w Krakowie.

Ja od siebie serdecznie polecam.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Marcin Domin lic 16314

POLECAM SERDECZNIE I ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA !!

BIURO NIERUCHOMOŚCI DM2
MARCIN DOMIN
LIC. 16314
500 696 697
w razie pytań jestem do dyspozycji
od poniedziałku do soboty od 9 do 20

Nasze Biuro jest członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON), co gwarantuje jakość naszych usług na najwyższym poziomie.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje zamieszczane przez nas w ofertach uzyskane są od właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.