Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchów, 2 Pok, 45 M

Mieszkanie na wynajem
1 100 PLN, Pow. 45 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 45 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Kraków Krowodrza , Krowoderskich Zuchów
  • Rok budowy : 1980
  • Piętro: 2 na 4
  • Numer oferty : DM2416112
  • Cena za m2 : 24.44 PLN

DWA POKOJE, OSOBNA KUCHNIA, II PIĘTRO, SUPER LOKALIZACJA I DOSTĘP KOMUNIKACYJNY, CENTRALNE OGRZEWANIE BEZ OPOMIAROWANIA, IDEALNE DLA 3 OSÓB LUB 4 W TYM PARY

dziś chciałbym zaprezentować Państwu, dwupokojowe mieszkanie do wynajmu. Mieści się ono na II piętrze w bloku z wielkiej płyty, na osiedlu Krowodrza Górka przy ulicy Krowoderskich Zuchów.

Mieszkanie sklada się z:
- dwóch pokoi, mniejszy pomieści albo jedną osobę albo parę, a większy spokojnie dwie osoby, zostały w nich wymienione okna na plastikowe, a na podłodze znajdziemy wykładzinę, na wyposażeniu znajdziemy dwie rozkładane wersalki, w jednym pokoju dużą szafę, a w drugim nową meblościankę z Ikea nie widoczną na zdjęciach;
- oddzielnej kuchni, z zabudową na wymiar w starszym stylu, lecz doskonale utrzymanej, gdzie znajdziemy sprzęty AGD nowszej;
- łazienki, w całości wykończonej płytkami, mającej na wyposażeniu wannę, a także nowoczesną pralkę;
- przedpokoju, wyłożonego również wykładziną, na ścianach znajdziemy boazerię, odszukać tam można masę schowków, oraz szaf.

Cały lokal jest może nie w najwyższym standardzie, lecz do tej pory cały czas był zamieszkiwany przez właścicieli i jest utrzymany w bardzo dobry stanie. Z większego pokoju można wyjść na balkon. Do dyspozycji lokatorów zostanie oddana również piwnica.

Blok w który mieści się lokal pochodzi z lat 80, posiada 4 piętra i brak w nim windy. Dodatkowo cały budynek został poddany termomodernizacji. Klatki są czyste.

Lokalizacja mieszkania jest bardzo dobra z uwagi na oddaloną o ok. 150 m, pętle autobusowo - tramwajową, która zapewnia szybkie połączenie z prawie każdą częścią Krakowa - do rynku dojedziemy w niespełna 8 minut. Dodatkowym plusem są położone w najbliższym sąsiedztwie duże sklepy dyskontowe jak Biedronka, Tesco, Lewiatan oraz Kaufland. W pobliżu znajduje się ogrodzony plac zabaw, przychodnia specjalistyczna, a także pełna infrastruktura osiedlowa, począwszy od przedszkola, poprzez bibliotekę na szkole i placach do gry w piłkę i tenisa skończywszy. Okolica zapewnia także dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych, dzięki zlokalizowanym w jego pobliżu dwóm parkom: Parkowi Krowoderskiemu oraz Parkowi Wyspiańskiego.

Czynsz najmu to 1.100,00 zł plus dodatkowo ok. 380 zł czynsz ( w jego skład wchodzi ogrzewanie, zimna woda, wywóz śmieci itp.), dodatkowo płatny jest tylko prąd oraz gaz, płacony według zużycia ok 120 zł. Przewidziana przy wynajmie na 2-3 osoby. W przypadku wynajmu na 4 osoby czynsz najmu wzrasta do 1.200,00 zł.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Marcin Domin lic 16314

POLECAM SERDECZNIE I ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA

BIURO NIERUCHOMOŚCI DM2
MARCIN DOMIN
LIC. 16314
500 696 697
w razie pytań jestem do dyspozycji
od poniedziałku do soboty od 9 do 20

Nasze Biuro jest członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON), co gwarantuje jakość naszych usług na najwyższym poziomie.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje zamieszczane przez nas w ofertach uzyskane są od właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.