Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchów, 2 Pok, 45 M

Mieszkanie na wynajem
1 000 PLN, Pow. 45 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 45 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Kraków Prądnik Biały , Krowoderskich Zuchów
  • Rok budowy : 1980
  • Piętro: 1 na 4
  • Numer oferty : DM2730980
  • Cena za m2 : 22.22 PLN

DWA POKOJE, OSOBNA KUCHNIA, I PIĘTRO, SUPER LOKALIZACJA I DOSTĘP KOMUNIKACYJNY, CENTRALNE OGRZEWANIE MIEJSKIE, IDEALNE DLA 4 OSÓB

dziś chciałbym zaprezentować Państwu, dwupokojowe mieszkanie do wynajmu. Mieści się ono na I piętrze w bloku z wielkiej płyty, na osiedlu Krowodrza Górka przy ulicy Krowoderskich Zuchów.

Mieszkanie sklada się z:
- dwóch pokoi, na podłogach panele, brak umeblowania;
- oddzielnej kuchni, ze starszym umeblowaniem, lecz w niezłym stanie;
- łazienki, w całości wykończonej płytkami, mającej na wyposażeniu wannę, a także pralkę;
- przedpokoju, wyłożonego panelami, gdzie na ścianach znajdziemy boazerię.

Cały lokal jest może nie w najwyższym standardzie, lecz nadrabia odpowiednią ceną. Z większego pokoju można wyjść na balkon.

Blok w który mieści się lokal pochodzi z lat 80, posiada 4 piętra i brak w nim windy. Dodatkowo cały budynek został poddany termomodernizacji. Klatki są czyste.

Lokalizacja mieszkania jest bardzo dobra z uwagi na oddaloną o ok. 150 m, pętle autobusowo - tramwajową, która zapewnia szybkie połączenie z prawie każdą częścią Krakowa - do rynku dojedziemy w niespełna 8 minut. Dodatkowym plusem są położone w najbliższym sąsiedztwie duże sklepy dyskontowe jak Biedronka, Tesco, Lewiatan oraz Kaufland. W pobliżu znajduje się ogrodzony plac zabaw, przychodnia specjalistyczna, a także pełna infrastruktura osiedlowa, począwszy od przedszkola, poprzez bibliotekę na szkole i placach do gry w piłkę i tenisa skończywszy. Okolica zapewnia także dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych, dzięki zlokalizowanym w jego pobliżu dwóm parkom: Parkowi Krowoderskiemu oraz Parkowi Wyspiańskiego.

Kwota najmu to 1.000 zł dodatkowo ok. 420 zł czynsz (w jego skład wchodzi ogrzewanie, zimna woda, wywóz śmieci itp.), osobno płatne są jeszcze prąd oraz gaz według zużycia ok 120 zł.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Marcin Domin lic 16314

POLECAM SERDECZNIE I ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA

BIURO NIERUCHOMOŚCI DM2
MARCIN DOMIN
LIC. 16314
500 696 697
w razie pytań jestem do dyspozycji
od poniedziałku do soboty od 9 do 20

Nasze Biuro jest członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON), co gwarantuje jakość naszych usług na najwyższym poziomie.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje zamieszczane przez nas w ofertach uzyskane są od właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.