Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchów, 2 Pok, 45 M

Mieszkanie na wynajem
1 000 PLN, Pow. 45 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
45 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Kraków Prądnik Biały , Krowoderskich Zuchów
Rok budowy:
1976
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
DM2706150
Cena za m2:
22.22 PLN
dziś chciałbym zaprezentować Państwu, dwupokojowe mieszkanie do wynajmu. Mieści się ono na I piętrze w bloku z wielkiej płyty, na osiedlu Krowodrza Górka przy ulicy Krowoderskich Zuchów, zaledwie 2 minuty od pętli.

Mieszkanie sklada się z:
- dwóch pokoi, w każdym po dwa łóżka szafy i wszystko co jest potrzebne do spokojnego zamieszkania dwóch osób;
- oddzielnej kuchni, z zabudową na wymiar w starszym stylu, lecz doskonale utrzymanej, gdzie znajdziemy niezbędne sprzęty AGD;
- łazienki, w całości wykończonej płytkami, mającej na wyposażeniu prysznic, a także nowoczesną pralkę;
- przedpokoju, wyłożonego również wykładziną, na ścianach znajdziemy boazerię.

Cały lokal jest może nie w najwyższym standardzie, lecz w bardzo przystępnej cenie.

Blok w który mieści się lokal pochodzi z lat 80, posiada 4 piętra i brak w nim windy. Dodatkowo cały budynek został poddany termomodernizacji. Klatki są czyste.

Lokalizacja mieszkania jest bardzo dobra z uwagi na oddaloną o ok. 100 m, pętle autobusowo - tramwajową, która zapewnia szybkie połączenie z prawie każdą częścią Krakowa - do rynku dojedziemy w niespełna 8 minut. Dodatkowym plusem są położone w najbliższym sąsiedztwie duże sklepy dyskontowe jak Biedronka, Tesco, Lewiatan oraz Kaufland. W pobliżu znajduje się ogrodzony plac zabaw, przychodnia specjalistyczna, a także pełna infrastruktura osiedlowa, począwszy od przedszkola, poprzez bibliotekę na szkole i placach do gry w piłkę i tenisa skończywszy. Okolica zapewnia także dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych, dzięki zlokalizowanym w jego pobliżu dwóm parkom: Parkowi Krowoderskiemu oraz Parkowi Wyspiańskiego.

Czynsz najmu to 1.000 zł plus dodatkowo ok. 480 zł czynsz (w jego skład wchodzi ogrzewanie, zimna woda, wywóz śmieci itp.), dodatkowo płatny jest tylko prąd oraz gaz, płacony według zużycia ok 120 zł. Przewidziana przy wynajmie na 3-4 osoby.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Marcin Domin lic 16314

POLECAM SERDECZNIE I ZACHĘCAM DO OGLĄDANIA

BIURO NIERUCHOMOŚCI DM2
MARCIN DOMIN
LIC. 16314
500 696 697
w razie pytań jestem do dyspozycji
od poniedziałku do soboty od 9 do 20

Nasze Biuro jest członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON), co gwarantuje jakość naszych usług na najwyższym poziomie.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje zamieszczane przez nas w ofertach uzyskane są od właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.
Nieprawidłowy adres E-mail