Architektura wnętrz

Nasze doświadczenie w zakresie architektury wnętrz zdobywaliśmy w renomowanych studiach architektury wnętrz oraz podczas samodzielnej działalności na terenie Krakowa oraz Jaworzna. Indywidualny charakter, potrzeby i zainteresowania inwestorów są priorytetem dla projektowanych przez nas przestrzeni. Dzięki temu tworzymy oryginalne powierzchnie z charakterem.

By móc zaprezentować Państwu najnowocześniejsze rozwiązania projektowe i technologiczno-materiałowe jesteśmy na bieżąco z prasą branżową, portalami architektonicznymi oraz uczestniczymy w wykładach i wystawach.

Przestrzeń wnętrza jest dla nas wyzwaniem i inspiracją, dlatego nasze projekty są bogate w nowatorskie rozwiązania, staramy się także wykorzystywać nietypowe połączenia materiałów i autorskie koncepcje estetyczne, by efekt końcowy był jak najlepszy. Przy realizacji projektów wnętrz główny nacisk kładziemy na wysoką jakości, dbałością o każdy detal oraz niepowtarzalność każdego projektu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i nadzór autorski by zagwarantować Państwu solidną i sprawną realizację projektu.

Nasza działalność obejmuje:
• projektowanie małej architektury,
• projektowanie wnętrz mieszkalnych i publicznych,
• projektowanie mebli,
• projektowanie wystaw.

W Naszym biurze sprawami architektury wnętrz zajmuje się Martyna Kleszcz-Domin (patrz: Zespół).